Голова суддівської колегії: Ю. В. Балков

Голова тренерської ради:  М. О. Амірханова

Календар змагань на 2016 рік

Найменування змагань Термін
проведення
Місце
проведення
Відкритий Чемпіонат м. Харкова 11 – 12 жовтня Харків

1-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Протоколи

08 – 10 листопада Дніпро
Відкриті змагання аматорів та спортсменiв м. Богуслав 12 – 13 листопада Богуслав

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

Пряма трансляція

Протоколи 

14 – 17 листопада

Київ

Вiдкритий Кубок м. Харкова 1-й етап (відкриті змагання аматорів та спортсменiв) 25 – 26 листопада Харків

2-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

01 – 04 грудня Одеса

VINNITSA TROPHY 2016 (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Стартові / Результати

Протоколи

15 – 16 грудня Вінниця

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

20 – 23 грудня Київ

Календар змагань на 2017 рік

Найменування змагань Термін
проведення
Місце
проведення

LVIV TROPHY 2017 (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

27 – 28 січня Новояворівськ

3-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

03 – 05 лютого Херсон
Вiдкритий Кубок м. Харкова 2-й етап (відкриті змагання аматорів та спортсменiв) 10 – 11 лютого Харків

"Українські Мальви" (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Стартові / Результати (Beginners)

Протоколи

24 – 25 лютого Кременчук

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА ЮНІОРОК

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

27 лютого – 02 березня Київ

4-й eтап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

08 – 11 березня Харків

"Сузiр'я Буковини" (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Стартові / Результати (Beginners)

Протоколи

24 – 25 березня Чернівці

ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ ЮНИХ ФІГУРИСТІВ,

Вiдкритий Чемпiонат Одеської областi

Пряма трансляція

Стартові / Результати (Фiнал)

Стартові / Результати (Вiдкритий Чемпiонат Одеської областi)

Протоколи (Фiнал)

Протоколи (Вiдкритий Чемпiонат Одеської областi)

03 - 06 квітня Одеса

Відкриті змагання аматорів м. Одеса

Протоколи

07 квітня Одеса

"KIROVOGRAD-OPEN spring 2017" (відкриті змагання аматорів)

Протоколи

08 квітня Кіровоград

Відкриті змагання серед дiвчат середьої вiкової групи 2005-2006 р.н. та 2006-2007 р.н.

Протоколи

Положення

22 квітня Богуслав
Відкритий чемпіонат Дніпровської області 26 квітня Дніпро

Вiдкритий чемпiонат м. Біла Церква "YURIEV OPEN"

Пряма трансляція (Live)

Розклад змагань

Стартові / Результати

Стартові / Результати ("Новичок")

Стартові / Результати ("Юный фигурист")

Положення

28 – 29 квітня Біла Церква

Вiдкритий чемпiонат Київскої областi (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Положення

7 – 9 травня Богуслав
Відкриті змагання Одеської СДЮШОР Травень Одеса
Відкриті змагання аматорів Кубок Херсону 26 – 27 травня Херсон
Вiдкритий Кубок м. Харкова 3-й етап (відкриті змагання аматорів та спортсменiв) 12 – 13 травня Харків

 

 

 

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.