Голова суддівської колегії: Ю. В. Балков

Голова тренерської ради:  М. О. Амірханова

Календар змагань на 2016 рік

Найменування змагань Термін
проведення
Місце
проведення
Відкритий Чемпіонат м. Харкова 11 – 12 жовтня Харків

1-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Протоколи

08 – 10 листопада Дніпро
Відкриті змагання аматорів та спортсменiв м. Богуслав 12 – 13 листопада Богуслав

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

Пряма трансляція

Протоколи 

14 – 17 листопада

Київ

Вiдкритий Кубок м. Харкова 1-й етап (відкриті змагання аматорів та спортсменiв) 25 – 26 листопада Харків

2-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

01 – 04 грудня Одеса

VINNITSA TROPHY 2016 (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Стартові / Результати

Протоколи

15 – 16 грудня Вінниця

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

20 – 23 грудня Київ

Календар змагань на 2017 рік

Найменування змагань Термін
проведення
Місце
проведення

LVIV TROPHY 2017 (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

27 – 28 січня Новояворівськ

3-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

03 – 05 лютого Херсон
Вiдкритий Кубок м. Харкова 2-й етап (відкриті змагання аматорів та спортсменiв) 10 – 11 лютого Харків

"Українські Мальви" (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Стартові / Результати (Beginners)

Протоколи

24 – 25 лютого Кременчук

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА ЮНІОРОК

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

27 лютого – 02 березня Київ

4-й eтап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Протоколи

Положення

08 – 11 березня Харків

"Сузiр'я Буковини" (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Стартові / Результати

Стартові / Результати (Beginners)

Протоколи

24 – 25 березня Чернівці

ФІНАЛ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ ЮНИХ ФІГУРИСТІВ,

Вiдкритий Чемпiонат Одеської областi

Пряма трансляція

Стартові / Результати (Фiнал)

Стартові / Результати (Вiдкритий Чемпiонат Одеської областi)

Протоколи (Фiнал)

Протоколи (Вiдкритий Чемпiонат Одеської областi)

03 - 06 квітня Одеса

Відкриті змагання аматорів м. Одеса

Протоколи

07 квітня Одеса

"KIROVOGRAD-OPEN spring 2017" (відкриті змагання аматорів)

Протоколи

08 квітня Кіровоград

Відкриті змагання серед дiвчат середьої вiкової групи 2005-2006 р.н. та 2006-2007 р.н.

Протоколи

Положення

22 квітня Богуслав

Відкритий чемпіонат Дніпровської області

Протоколи

26 квітня Дніпро

Вiдкритий чемпiонат м. Біла Церква "YURIEV OPEN" (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Протоколи

Стартові / Результати

Стартові / Результати ("Новичок")

Стартові / Результати ("Юный фигурист")

Положення

28 – 29 квітня Біла Церква

Вiдкритий чемпiонат Київскої областi (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Пряма трансляція

Протоколи

Стартові / Результати

Стартові / Результати ("Beginners")

Положення

7 травня Богуслав

"KIEV OPEN" (відкриті змагання аматорів та спортсменiв)

Онлайн результати

Протоколи

Стартові / Результати

Стартові / Результати ("Новички")

Стартові / Результати ("Новички+")

18 – 19 травня Київ
Вiдкритий чемпiонат Херсонської областi "KHERSON CUP" (відкриті змагання аматорів та спортсменiв) 29 травня Херсон

 

 

 

2016 ©Української федерації фігурного катання на ковзанах.

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на ufsf.com.ua.