Німецька фігуристка Альона Савченко,яка разом з Бруно Массо виборола олімпійську золоту медаль у парному катанні, зізналася,що завжди відчувала себе українкою.

« Я пишаюся тим, що народилася в Україні. В душі завжди залишаюся українкою », – сказала спортсменка у Пхьончхані в інтерв’ю одному з телеканалів.

«Щодо моєї кар’єри в Україні, то часом батьківщина не може дати тобі всіх необхідних можливостей для досягнення мети. В такому випадку не бачу нічого поганого, якщо такі можливості надає інша країна», – заявила олімпійська чемпіонка.

За її словами, шлях до олімпійського золота був для неї непростим. «Ті, хто знає мене, розуміють, наскільки важко мені далася ця нагорода. Але це найкраща дорога, оскільки я насолоджуюся фігурним катанням. Рада, що в підсумку прийшла до своєї мрії», – розповіла Альона Савченко.

Вона подякувала усім,хто допомагав їй піднятися на вищий щабель п’єдесталу пошани, а також тим людям,хто її привітав з перемогою.

«Після виступу мене вітали люди з усього світу, телефон досі дзвонить без угаву. Дуже багато смс-повідомлень. Привітали навіть ті, від кого ніколи цього не чекала. Я дуже вдячна їм усім», – сказала Савченко.