Чемпіонка України, призерка міжнародних турнірів Анастасія Архіпова  в наступному сезоні виступатиме з довільною програмою під  легендарний хіт Джона Леннона.

Про це 14-річна фігуристка сказала в інтерв’ю нашому сайту.

«У новому сезоні у мене буде інша довільна програма, постановником якої є Марія Тумановська-Чайка.  Неправильно було б сказати,що попередня мені не подобалася чи не підійшла.  Якраз навпаки, але завжди треба пробувати щось нове. Хоча коротку (на музику іспанського композитора Хоакіна Родріго-авт.) ми залишили з минулого сезону. Програма,на мій погляд,надзвичайно вдала, буду розкривати її нові грані», –  розповіла Анастасія Архіпова.

Вона уточнила, що музичною темою її довільної  композиції стала відома пісня Джона Леннона «Imagine» («Уяви собі») з  однойменного сольного альбому, відтак фігуристка виступатиме під музику зі словами.

«Наразі програма практично ще не поставлена, ми тільки почали працювати над нею. Але мені уже все в ній подобається», – заявила спортсменка.

Щодо технічного контенту учениця Марини Амірханової  сказала, що він кардинально не змінився, тільки розташування елементів інше і більшу частину стрибків «переселили» у другу частину програми.

« У другій частині я виконую два каскади – дупель+ойлер+3 сальхов та дупель+потрійний тулуп , а також два сольні стрибки – потрійні лутц та сальхов. Перед тим у програмі каскад 3 лутц+3 тулуп, сольні  потрійний фліп , потрійний ріттбергер. На нинішньому етапі підготовки ми зосереджені на елементах. В процесі  роботи, можливо, щось і зміниться ,тобто на даний момент ще не можна говорити про стовідсотковий варіант програми», – зазначила фігуристка.

Анастасія Архіпова також розповіла, що найближчі два тижні вона відпочиватиме, після чого робота над новою програмою продовжиться.

«Після юніорського чемпіонату світу я не відпочивала ні дня. Як приїхала – відразу продовжила тренування, вчила нові стрибки, заходи, елементи…Минулий сезон був важким,тому відпочинок необхідний», – заявила Анастасія.