18-річна київська фігуристка Анастасія Архіпова лідирує після виконання короткої програми на чемпіонаті України серед юніорів, який стартував сьогодні на столичній Льодовій арені.

Спортсменка чисто стрибнула каскад з двох потрійних тулупів, але впала з потрійного фліпа. За прокат вона отримала 52.62 балів. До першої трійки увійшли також дві харків’янки. Менше двох балів програє лідеру Анастасія Фомченкова, яка без єдиної помарки виконала свою програму і показала другу суму – 50.73.На третьому місці з результатом 49.16 йде Катерина Пархоменко.

З короткою програмою виступили загалом 30 фігуристок. 18 з них завтра, 26 січня, вийдуть на лід з довільною програмою. Після юніорок коротку програму покажуть хлопці та єдина спортивна пара – Віолетта Сєрова/Іван Хобта. Завершать другий змагальний день танцювальні дуети, які виступлять з ритмічним танцем.

Чемпіонат триватиме до 27 січня. За його результатами буде сформовано склад команди для участі у чемпіонаті світу серед юніорів, який відбудеться 7-13 березня 2022 року в Софії (Болгарія).