14-річна українська фігуристка Анастасія Архіпова здобула переконливу перемогу на міжнародному турнірі Bosphorus Cup-2018, який триває в Стамбулі.

Виступаючи в юніорській категорії, учениця Марини Амірханової за підсумками короткої та довільної програм набрала 172.53 бали. Свою найближчу суперницю – грузинку Аліну Урушадзе наша спортсменка випередила майже на 28 балів.

Анастасія вийшла на лід після важкої травми і вкотре продемонструвала справжній спортивний характер, успішно виконавши обидві програми. Зокрема, в короткій фігуристка чудово стрибнула каскад з потрійних лутца та тулупа, а у довільній, хоча й зазнала невдачі з каскадами, отримала «плюси» за сольні потрійні ріттбергер, фліп та сальхов. Судді високо оцінили й артистичну складову програм українки. Результат Анастасії Архіпової у короткій програмі склав 61.16 балів (35.10 за техніку та 26.06 за компоненти), у довільній з урахуванням падіння – 111.37 ( 56.50 та 55.87).

В змаганнях юніорок виступили ще дві українські фігуристки. Ніколь Найді, яка набрала третю суму балів після виконання короткої програми, не вдалося так само успішно виступити й у довільній, де вона посіла шосте місце. У підсумку – четверта позиція з результатом 120.64. Цього разу не пощастило Катерині Стрюченко, котра завершила змагання на 20-му місці – 89.50.

Nayda N
Strytchenko K

Призи традиційного міжнародного турніру Bosphorus Cup розігруються в чоловічому та жіночому одиночному катанні серед дорослих, юніорів та у віковій категорії Advanced Novice, а також у спортивних танцях на льоду (дорослі та юніори). Серед наймолодших від України виступив Володимир Андрейцов, який змагався ще з двома учасниками і посів третє місце – 70.34. Призове третє місце – в юніора Сергія Соколова – 142.83.

Andrytsov V

Сьогодні розпочинають боротьбу одиночники у дорослій категорії, де виступає наш Іван Шмуратко, а також юніори-танцюристи, де Україну представляють Софія Лизогуб/Данило Єфременко. На цей час виконали коротку програму жінки. Українські спортсменки Варвара Рамадінова та Анна Іванченко посіли відповідно 6-е місце   (42.89)  та 13-е ( 34.73).