14-річна українська фігуристка Анастасія Архіпова здобула перемогу на міжнародному турнірі Mentor Torun Cup, що триває в польському місті Торунь. У змаганнях одиночниць-юніорок вона показала загальний результат 144.35 балів. При цьому українка більше,ніж на 20 балів обійшла свою найближчу суперницю – француженку Леа Серна, якій програвала після короткої програми 0,79 бала.

Довільну програму учениця Марини Амірханової виконала у своєму стилі – яскраво, впевнено, хоча з технічною частиною до кінця не впоралася, отримавши «мінуси» за каскад потрійний лутц+потрійний тулуп та потрійний фліп. Судді оцінили її прокат у 95.14 балів. За елементи Анастасія отримала 53.41, за компоненти – 41.73 балів, що дозволило їй виграти довільну.

У загальному заліку друге місце посіла  Леа Серна(Франція) – 123.46, третє – Поліна Андреєва (Латвія) – 122.51. Ще одна українська фігуристка – Олександра Нікітіна завершила змагання 21-ою з результатом 66.24.

Нагадаємо, у нинішньому сезоні Анастасія Архіпова посіла друге місце на міжнародних змаганнях Tallinn Trophy, а також перемогла у чемпіонаті України серед дорослих та у чемпіонаті України серед юніорів у жіночому одиночному катанні. Сезон 2017/2018 став для неї дебютним на юніорському рівні.

Турнір Mentor Torun Cup вдало розпочала також українська танцювальна пара Марія Голубцова/Кирило Бєлобров. Після виконання короткої програми учні Марії Тумановської-Чайки посідають друге місце, зовсім трохи поступаючись грузинському дуету Марії Казаковій/Георгію Ревія. За свій короткий танець Голубцова/Бєлобров отримали від суддів 55.70 балів(30.90 за техніку та 24.80 за компоненти), у грузинських спортсменів – 56.44 балів.

Завтра,2 лютого танцюристи-юніори виступлять з довільною програмою.