Чемпіонка України у жіночому одиночному катанні Анастасія Архіпова виступатиме в наступному сезоні з новою короткою програмою. Про це вона повідомила нашому сайту після участі у церемонії відкриття масових змагань «Kyiv open» на столичній Льодовій арені.

«Це композиція зі словами. Ми зупинилися на творі співачки та композитора Elizaveta «Meant», – сказала Анастасія Архіпова.

Фігуристка розповіла, що ідея належить відомому тренеру та хореографу Марії Тумановській-Чайці. Саме вона запропонувала поставити програму на музику Elizaveta, у творчості якої поєднуються різні напрями та стилі – опера, поп, електроніка. «Мені дуже сподобалася музика і я навіть не роздумувала. Це історія кохання, не дуже щасливого, вона цікава і прониклива», – сказала Анастасія. Наразі розробляється новий костюм, ймовірно, це буде бордова сукня без рукавів, уточнила спортсменка.

Щодо технічного контенту 15-річна учениця Марини Амірханової заявила, що складних елементів у ній буде досить.

«Звісно, програма нова і не напрацьована. Нам ще багато над чим треба працювати, але в остаточному вигляді я її бачу вишуканою і дуже красивою», – заявила чемпіонка України.