15-річна фігуристка Анастасія Гожва у бліц-інтерв’ю нашому сайту розповіла про підготовку до свого першого «дорослого» сезону та програми,які вона представить на змаганнях:

«Наразі ми повернулися до Києва з Латвії,де були на літніх зборах, і підготовка триває за планом. У мене дві години льоду на день,а також загально-фізична підготовка та хореографія.

Щодо програм. Довільну – на музику з мюзиклу «Кішки»Ендрю Ллойда Уеббера,з якою я каталася у минулому сезоні, було вирішено залишити,щоправда,у дещо ускладненому варіанті.

А от коротка нова. Ми її змінили наприкінці попереднього сезону. Хореограф-постановник,як і завжди,Марія Тумановська-Чайка,яка уже тривалий час працює над моїми програмами.

Не буду поки що деталізувати,лише зазначу,що коротка програма поставлена у новому для мене образі,вона, так би мовити,більш доросла і незвичайна.Ми додамо до неї каскад 3+3,але який саме,поки що сказати не можу,оскільки треную декілька різних».

Нагадаємо, що учениця Марини Амірханової у минулому сезоні успішно виступила на Європейському олімпійському юнацькому фестивалі у Туреччині,де здобула срібну медаль. Наступний же сезон фігуристка розпочинає уже з сеньйорських змагань.