Чемпіонка України у жіночому одиночному катанні Анастасія Шаботова в наступному сезоні виступатиме з минулорічною довільною програмою. 

Про це повідомила тренер спортсменки Світлана Панова.

«Ми прийняли рішення не змінювати програми. Щоправда, задумки щодо нової короткої маємо, але вирішили відкласти постановку до більш сприятливого часу, коли буде конкретизовано дати змагань і план підготовки до них. А поки що катаємо попередні програми, причому, коротку ми дещо ускладнили тим, що перенесли каскад у другу половину», – розповіла Світлана Панова в інтерв’ю сайту УФФК.

За словами тренера, Анастасія тренується у повноцінному режимі з липня. Фігуристка поновила всі стрибкові елементи, працює над технічними моментами у потрійному акселі, домагаючись стабільного виконання, а також вчить тулуп у чотири оберти.

«Ми розвиваємося і в різних танцювальних напрямах, працюємо на підлозі, десь навіть експериментуємо. Розширюємо діапазон вибору музики та образів», – сказала Світлана Панова.

Вона також зазначила, що Настя покращила якість обертань, наразі працює над розтяжкою.

Нагадаємо, у 2019 році колишня російська фігуристка Анастасія Шаботова виявила бажання виступати за Україну. У минулому сезоні 14-річна спортсменка стала переможницею двох національних чемпіонатів – серед дорослих та серед юніорів. Вона також здобула перемогу в одиночному катанні юніорок на міжнародному турнірі Ice Star в Мінську.

Коротка програма Шаботової – під пісню «Shape of You» Еда Ширана, у довільній (музична тема з кінофільму про Джеймса Бонда) фігуристка виступає в образі «дівчини Бонда».