Українська фігуристка Анастасія Шаботова виграла коротку програму на міжнародному турнірі Volvo Open Cup, що триває в столиці Латвії.

13-річна спортсменка, яка виступає в категорії юніори, набрала 62.40 балів і зробила вагому заявку на загальну перемогу. Вона якісно виконала всі елементи короткої програми, отримавши суддівські «плюси» за каскад потрійний лутц+потрійний тулуп, потрійний ріттбергер, подвійний аксель. Техніку Шаботової судді оцінили у 36.30 балів, а друга оцінка склала 26.10 балів. Свою найближчу суперницю – Наргіз Сулейманову з Німеччини українська фігуристка випередила на 4.60 балів.

НАСТЯ ШАБОТОВА 0bdeb

8 листопада юніорки виступлять з довільною програмою.

Сьогодні ж стануть відомі переможці та призери у спортивних танцях на льоду та парному катанні серед дорослих. Нагадаємо, українські спортсмени –танцювальний дует Дар’я Попова/Володимир Бєліков після ритм-танцю йдуть четвертими, а спортивна пара Софія Нестерова/Артем Даренський після короткої програми посідають п’яте місце. Завершать третій змагальний день турніру чоловіки, які покажуть коротку програму. В числі учасників – наш Андрій Кокура.