15-річна українська фігуристка Анастасія Шаботова здобула «бронзу» на міжнародному турнірі пам’яті Деніса Тена, який триває в Нур-Султані (Казахстан).

Після короткої програми наша спортсменка йшла другою. В довільній вона впала під час виконання потрійного акселя, після чого його повторила. Анастасія успішно впоралася з рештою сольних стрибків, каскадом потрійний лутц+подвійний тулуп, проте інший каскад – подвійний аксель+ойлер+потрійний сальхов не був чистим – фігуристка недокрутила останній стрибок. У довільній програмі учениця Світлани Панової набрала 111.29 балів, а в підсумку її сума балів склала 175.21.

Виграла турнір Вікторія Сафонова з Білорусі – 190.06. Друга позиція у Катерини Рябової (Азербайджан) – 179.59.

В спортивних танцях на льоду українці Олександра Назарова та Максим Нікітін також посідають третє місце, але після ритмічного танцю. За прокат композиції під відомий хіт «Hit the road Jack» вони отримали 75.46 балів, поступившись російським дуетам Анастасії Скопцовій/Кирилу Альошину – 78.39 та Єлизаветі Худайбердієвій/Єгору Базіну – 77.08.

З довільною програмою танцюристи виступлять 30 жовтня.

Меморіал Деніса Тена є етапом серії Challenger. Одночасно з ним в Нур-Султані відбувається ще один турнір пам’яті казахського фігуриста, в якому взяла участь українська спортивна пара Софія Голіченко/Артем Даренський. Сьогодні спортсмени  виконали довільну програму і показали шостий результат – 106.28. В загальному заліку учні Лілії Батутіної посіли також шосте місце – 162.17.