Чемпіонка України у жіночому одиночному катанні Анастасія Шаботова продовжує онлайн-тренування і з нетерпінням чекає виходу на лід. Про це нашому сайту повідомила тренер спортсменки Світлана Панова.

«В очікуванні відкриття ковзанок (Шаботова тренується в Москві-авт.) проводимо заняття онлайн. Настя перебуває в чудовій фізичній формі»,– сказала тренер.

За її словами, фігуристка під час карантину шість разів на день займається спеціальною фізичною підготовкою та чотири рази на день – загальною фізичною підготовкою.

«Попрацювали над розтяжкою, заповнили деякі прогалини в хореографії та джаз-класі, приділивши цьому особливу увагу», – розповіла Світлана Панова.

Щодо програм на наступний сезон тренер зазначила, що наразі розглядається низка варіантів з музикою. «Приміряємо різні образи», – уточнила вона.

«Зараз уже можна виходити на вулицю, гуляти. Так що піднімаємо і загальну витривалість, підключивши гладкий біг. Тобто проводим час виключно з користю», – додала Світлана Панова.

Нагадаємо, у 2019 році колишня російська фігуристка Анастасія Шаботова виявила бажання виступати за Україну. У минулому сезоні 14-річна спортсменка стала переможницею двох національних чемпіонатів – серед дорослих та серед юніорів. Вона також здобула перемогу в одиночному катанні юніорок на міжнародному турнірі Ice Star в Мінську.

настя 94c2a