Український фігурист Андрій Кокура зберіг за собою шосту позицію в змаганнях юнаків на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі в Сараєво та Східному Сараєво.

Учень Дмитра Дмитренка посідав шосте місце після виконання короткої  програми та восьме місце після довільної, яку юнаки демонстрували сьогодні, у завершальний для фігуристів день на ЄЮОФ.  Андрію не вдалося уникнути помилок  у своїй  композиції на музику з кінофільму «Одного разу в Мексиці»,передусім, під час стрибків. За довільну програму українець отримав 94.76 балів, а його підсумковий результат – 150.74 балів.

АНДРЕЙ ЄЮОФ

Зазначимо, що 15-річний Андрій Кокура вперше взяв участь у таких масштабних змаганнях як юнацькі «олімпійські ігри», відразу потрапивши до «шістки» кращих серед  15 учасників. У цьому сезоні  талановитий фігурист уже привернув до себе увагу, зокрема,успішним виступом на турнірі  Mentor Torun Cup 2019, який він виграв. Зарубіжні фахівці відзначили його своєрідну манеру катання та видовищні стрибки. За словами тренера спортсмена Дмитра Дмитренка, Андрій наразі  вчить потрійний аксель, каскад 3+3.

Виграв змагання юнаків на ЄЮОФ росіянин  Ілля Яблоков – 211.62. Срібну нагороду здобув естонський фігурист Міхаіл Селевко – 180.29. На третє місце,набравши другу суму за довільну програму, перемістився білоруський спортсмен Євген Пузанов – 175.07.