Український фігурист Андрій Кокура посідає дев’яте місце після короткої програми на шостому етапі серії Гран прі серед юніорів, який розпочався сьогодні в польському місті Гданьськ.

В учня Дмитра Дмитренка сьогодні не вийшло стовідсоткового прокату короткої композиції, яку він залишив з минулого сезону. Фігурист з помаркою виконав потрійний аксель і чимало втратив на каскаді потрійний лутц+потрійний тулуп. Сольний потрійний фліп Андрій стрибнув чисто. За винятком обертання четвертого рівня, решта нестрибкових елементів – третього рівня. Судді оцінили виступ українця у 61.32 балів. За технічною оцінкою він став сьомим (33.48), але невисокі бали за компоненти ( 27.84) не дозволили йому в сумі піднятися вище. 

Після першого виступу лідером став росіянин Гліб Лутфуллін – 76.06. Слідом за ним йде його співвітчизник Єгор Рухін – 71.43. На третьому рядку американець Джейкоб Санчес – 70.92.

З довільною програмою юніори виступлять 2 жовтня.

В одиночному катанні юніорок наша фігуристка Таїсія Спесивцева в короткій програмі не впоралася з каскадом потрійний сальхов+подвійний тулуп та з подвійним акселем, а потрійний фліп замінила подвійним. Обертання були оцінені суддями на четвертий рівень, доріжка кроків – на другий. З двома падіннями учениця Марини Амірханової посіла 21-е місце з результатом 35.44 балів.

Виграла коротку програму російська фігуристка Софія Акатьєва, продемонструвавши чистий потрійний аксель в каскаді з потрійним тулупом – 71.91. На другому місці йде кореянка Сін Чіа – 67.28, третя позиція у представниці США Клер Сео – 62.19.

Довільну програму спортсменки покажуть завтра, 1 жовтня.