Українська  фігуристка Анна Хниченкова подолала кваліфікаційний бар’єр  у жіночому одиночному катанні на московському чемпіонаті Європи і виступить у довільній програмі.

За виконання своєї короткої композиції (Sorongo, Street Passions by Didulia) 23-річна спортсменка отримала від суддів 51,84 бали й наразі посідає 13-е місце.

Після «збою» на чемпіонаті України Анна знову продемонструвала, що вона здатна швидко та якісно завоювати уроки. Фігуристка гідно представила програму, здебільшого чисто виконавши усі заявлені елементи. Помарки були, зокрема, під час виконання каскаду 3Т+3Т у другому тулупі. Зате з потрійним лутцем учениця В’ячеслава Ткаченка впоралася чудово. Її показники – 29.07 за техніку та 22.77 за компоненти, хоча й не рекордні, але дали їй змогу продовжити боротьбу.

У вищому ешелоні інтрига «Медведєва чи Загітова» зберігається, хоча перший раунд залишився за дебютанткою чемпіонату Європи Аліною Загітовою. Бездоганне виконання  15-річною російською спортсменкою короткої програми судді оцінили у 80.27 балів у той час, як Євгенія Медведєва отримала за свій перший після тривалої перерви прокат 78.57. Мізерні 0,27 бала програє чинній чемпіонці Європи італійка Кароліна Костнер, котра завершила свій не менш блискучий виступ з рекордним для себе результатом – 78.30. Ці три фігуристки, схоже, й з’ясовуватимуть між собою, хто ж найсильніший на континенті.