Українські фігуристи провели перші тренування на льоду Хартвелл арени в Гельсінкі,де 29 березня розпочинається чемпіонат світу з фігурного катання на ковзанах. Танцювальний дует Олександра Назарова/ Максим Нікітін,одиночники Іван Павлов та Анна Хниченкова,які презентують Україну на найважливіших змаганнях сезону,востаннє перед стартом ретельно відпрацьовують свої програми.

Ми побували на сьогоднішньому тренуванні Анни Хниченкової. У присутності чималої кількості глядачів(організатори продають квитки також на тренування), які час під часу підбадьорували нашу спортсменку,учениця В`ячеслава Ткаченка відшліфовувала елементи,передусім,стрибкову частину своєї довільної програми. У неї добре вийшов,зокрема,каскад потрійний фліп+потрійний тулуп,потрійний ріттбергер,потрійний лутц…

Загалом Аня залишилася задоволеною своєю репетицією і після її завершення зазначила в інтерв`ю нашому сайту,що на кожне тренування виходить у доброму настрої.

«Я підійшла до чемпіонату у хорошій формі. За час,що минув після європейської першості,вдалося вилікувати ногу,тому наразі почуваюся добре», – сказала спортсменка. За її словами,сьогодні вона впоралася з тренерськими завданнями. Крім того, їй подобається,коли під час тренувань на трибунах є глядачі. «Їхні оплески мене підтримують,тому мене зовсім не бентенжить така атмосфера під час робочого процесу», – заявила Аня.

Водночас фігуристка поділилася проблемами,з якими вона та її тренер В`ячеслав Ткаченко зіштовхнулися під час підготовки до ЧС-2017.

«За два тижні до чемпіонату у нас,у Дніпрі, поломалася машина,що заливає лід,тому з підготовчого процесу випало два дні,бо не було де кататися.Коли ж знайшли іншу – аж у Запоріжжі,виявилося,що після її роботи лід набував жахливої якості,тобто відштовхуєшся, а він не їде. Допомогли тренери Катерина Костенко та Роман Талан(відома у минулому спортивна пара-авт.),які дозволили провести декілька тренувань на хорошому льоду», – розповіла Анна Хниченкова.

Щодо своїх програм фігуристка повідомила, що до ЧС-2017 вона з тренером нічого у них не міняла і їх «наповнення» залишилося таким самим,як і на останньому чемпіонаті Європи.

Нагадаємо, що саме жінки розпочнуть 29 березня змагальну частину чемпіонату світу. На лід з короткою програмою вийдуть 38 фігуристок і лише 24 з них за результатами виступів продовжать боротьбу у довільній програмі