Анна Хниченкова здобула для України ліцензію на участь у зимових Олімпійських іграх-2018. На турнірі Nebelhorn Trophy,що завершився в Оберстдорфі(Німеччина),вона успішно пройшла відбір і тепер наша країна буде представлена у Пхьончхані і у жіночому одиночному катанні. Днем раніше на цьому ж турнірі «перепустку» на Ігри виборов також український одиночник Ярослав Паніот, а у квітні, на чемпіонаті світу у Гельсінкі, з цим же завданням впоралася наша танцювальна пара Олександра Назарова/Максим Нікітін.

В Оберстдорфі після виконання довільної програми турнірна ситуація для Анни склалася так само,як і для Ярослава Паніота. Вона також опинилася поза «щасливою шісткою»,потрапляння до якої надавало право представниці країни вийти на олімпійський лід. Та оскільки одна з фігуристок – Наталі Вайнцирль з Німеччини,котра посіла четверте місце, не брала участі у відборі, українку було кваліфіковано.

Довільну програму учениця В`ячеслава Ткаченка завершила на восьмому місці(у короткій вона була четвертою),припустившись помилок у стрибковій частині,зокрема,під час виконання потрійного фліпа та потрійного лутца. Судді оцінили її виступ у 96.03 бали,поставивши 51.28 за техніку та 46.75 за компоненти. Двох балів Хниченкова позбулася за падіння.

За результами короткої та довільної програм фігуристка набрала 151.08 балів і посіла сьоме місце.

Переможницею турніру стала австралійка Кайлані Крейн – 167.45. На другу сходинку п`єдесталу зійшла Матільда Альготссон(Швеція) – 167.01, на третю – Алексія Паганіні(Швейцарія) – 155.98.

Далі місця розподілилися так: 4. Наталі Вайнцирль(Німеччина) – 155.85; 5. Ізадора Вільямс(Бразилія) – 154.21; 6. Вівека Ліндфорс(Фінляндія) – 154.10.

Міжнародний турнір Nebelhorn Trophy входить до серії «Челленджер». Він був також заключним етапом відбору фігуристів на Олімпійські ігри-2018. Нагадаємо, що згідно з квотою МОК, у зимових Іграх у Пхьончхані візьмуть участь 148 фігуристів: в одиночному катанні по 30 чоловіків та жінок, 20 спортивних та 24 танцювальних пар.