Українська фігуристка Анна Хниченкова увійшла до призової трійки у жіночому одиночному катанні на турнірі «Кубок Ніцци» у Франції.

Вдалий виступ у довільній програмі забезпечив їй третє загальне місце з результатом 159.50 балів. Це найвища сума балів,яку українка набирала на попередніх змаганнях сезону. Особистий рекорд вона встановила також у довільній програмі,яку виконала на 102.04 бали. Хниченкову «підвів» лише потрійний лутц, під час якого вона упала,решту елементів фігуристка виконала успішно.

У своїй довільній (California Dreamin’ performed by Sia) вона продемонструвала також прогрес у компонентах: її друга оцінка склала 48.10 балів. За елементи судді поставили спортсменці 54.94. Один бал було знято за падіння.

Перемогла у турнірі одиночниць росіянка Аліса Федічкіна – 182.08. На другому місці китайська спортсменка Лі Сяннін – 179.28.

22-річна Анна Хниченкова тренується у Дніпрі у В’ячеслава Ткаченка. Наприкінці вересня на кваліфікаційному турнірі в Оберстдорфі(Німеччина) фігуристка виборола для України ліцензію на участь у зимових Олімпійських іграх-2018 у Пхьончхані.