Фігуристка з Дніпра Анна Хниченкова на четвертій позиції завершила коротку програму на турнірі Nebelhorn Trophy,що триває у німецькому Оберстдорфі. За виконання своєї нової композиції (“Sorongo,” “Street Passions” by Didulia) вона отримала 55.05 балів.

Учениця В’ячеслава Ткаченка впевнено розпочала виступ,показавши чистий подвійний аксель та каскад 3Т+3Т . Але у подальшому помилилася під час виконання потрійного лутца та обертання,що й позначилося на «технічній» оцінці – 31.63. За компоненти у фігуристки 23.42 бали.

Виграла коротку програму австралійка Кайлані Крейн – 58.02. На другому місці Матільда Альготссон(Швеція) – 56.91, на третьому – Наталі Вайнцирль(Німеччина) – 55.48.

Нагадаємо,на турнірі Nebelhorn Trophy у жіночому одиночному катанні розігрується шість олімпійських ліцензій. Водночас учасниці з тих країн,які уже вибороли «перепустки» на Ігри, виступають поза кваліфікаційним процесом.

Завтра спортсменки вийдуть на лід з довільною програмою. 

х х х 

У ці ж дні у столиці Хорватії відбуваються змагання п’ятого етапу юніорської серії Гран прі,у яких від України бере участь танцювальний дует Ольга Гіглава/Єгор Єгоров.

Щойно завершилися виступи танцюристів з короткою програмою. Учні київського тренера Наталії Воробйової з результатом 47.08 балів йдуть восьмими.

Лідирують канадці Маріорі Ладжої/Закарі Лага – 62.89. На другому та третьому місцях розташувалися російські пари відповідно Ксенія Конкіна/Григорій Якушев – 61,16 та Софія Шевченко/Ігор Єременко – 59,97.

Довільну програму танцювальні дуети покажуть у суботу,30 вересня.