Одиночники  Анастасія  Архіпова та Іван Шмуратко, а також танцювальний дует Дар’я  Попова/Володимир Бєліков  візьмуть участь в турнірі третього етапу юніорської серії Гран прі, який відбудеться у Каунасі (Литва) 5-8 вересня.

14-річна Анастасія Архіпова  – учениця київського тренера Марини Амірханової.  В минулому сезоні вона виграла обидва чемпіонати України – серед юніорів та дорослих. Дебютуючи на міжнародному юніорському рівні, українка успішно виступила на етапах Гран прі  2017/2018 (Baltic Cup – 7 місце, Riga Cup- 7 місце) та чемпіонаті світу в цій віковій категорії (13 місце). Фігуристка також стала переможницею міжнародного турніру Mentor Torun Cup- 2018 і другою призеркою  Tallinn Trophy- 2017.

В Каунасі Анастасія покаже  нову довільну програму під відому пісню «Imagine» («Уяви собі») Джона Леннона.

16-річний Іван Шмуратко також тренується у Марини Амірханової. Він має досвід виступів на міжнародній арені, зокрема, в юніорській серії  Гран прі. Торік Шмуратко був 15-м як на етапі у Гданьську (Baltic Cup), так і у Зальцбурзі (Cup of Austria). Наприкінці року український фігурист  здобув найвищу нагороду міжнародних змагань  Santa Claus Cup 2017 в Будапешті.

Для танцювального дуету з Харкова  Дар’ї Попової та Володимира Бєлікова нинішня юніорська серія Гран прі – третя, у якій вони беруть участь. На двох попередніх  талановиті учні Галини Чурілової та Мар’яни Козлової незмінно потрапляли до топ-десятки «своїх» етапів. Так, у сезоні 2017/2018 українська танцювальна пара посіла п’яте місце на Baltic Cup та шосте – на етапі Minsk Arena Cup. Дует Попова/Бєліков виступав на двох останніх чемпіонатах світу серед юніорів і завершив їх відповідно на 12-й позиції у 2017 році та 11-й у 2018 році.

До нинішнього сезону фігуристи підготували нові програми – довільна поставлена у ліричному ключі, а для ритм-танцю обрано варіант танго, який, за словами Галини Чурілової, «дуже підходить»  її учням.