Український танцювальний дует Дар`я Попова/Володимир Бєліков успішно стартував на чемпіонаті Європи з фігурного катання, що триває в Мінську.

Після ритмічного танцю українці розташувалися на 16-му місці, забезпечивши собі вихід до фінальної частини змагань. За свої вальс та танго дует отримав 60.01 балів, перевершивши на один бал свій season best (59.01). Технічні елементи програми судді оцінили у 32.30 балів, а компоненти – у 27.71.

Чемпіони України та їх тренер Галина Чурілова залишилися задоволеними сьогоднішнім прокатом, одностайно заявивши, що їм вдалося якнайкраще показати ритмічний танець.

«Порівняно з минулим чемпіонатом Європи, де ми не пройшли кваліфікацію, нині Дар`я та Володимир  постаралися та виступили за максимумом, тобто зробили все, на що здатні у змагальній ситуації. Після чемпіонату України ми багато що виправили, відкоригували у ритм-танці, зокрема, намагалися досягти певної свободи у катанні, щоб спортсмени отримували задоволення від свого катання. Гадаю, все у нас вийшло, в будь-якому разі це було краще, ніж на чемпіонаті України», – сказала в інтерв`ю нашому сайту Галина Чурілова.

Для Дар`ї Попової на мінському льоду було легше виступати, ніж на першому для танцювальної пари  континентальному чемпіонаті  минулого року. «Торік від страху хотілося кудись втекти, а цьогоріч ми катаємося досить впевнено і, головне, із задоволенням. Але, як, мабуть, кожному спортсмену після виступу, мені здається, що деякі моменти можна було покращити,наприклад, хотілося б краще виглядати у танго», – заявила фігуристка.

На запитання, як готуватимуться до довільної програми, відповів Володимир: « Відпочинемо і завтра знову в бій»!

Лідирують в турнірі танцюристів, як і передбачалося, французи Габріелла Пападакіс/Гійом Сізерон, які були неперевершені у своєму танці – 84.79.

Ще перед стартом срібні призери Олімпійських ігор поділилися очікуваннями від нинішнього чемпіонату зазначивши, що, передусім, хочуть насолоджуватися прокатом своїх програм. А після виступу Габріелла Пападакіс заявила, що вона та Гійом пишаються тим, що зробили сьогодні.

«Ми дуже раді бути на першому місці. Зі сторони це може здатися легкою справою, але це не так», – сказала вона. Її партнер додав, що був максимально сконцентрований на всіх технічних елементах. «Звичайно, ми перебуваємо під тиском, але це та ситуація, коли нам допромагає досвід»,- сказав Сізерон.

МІНСЬК ТАНЦ 3

На другому місці росіяни Олександра Степанова/Іван Букін – 81.37, на третьому – італійські танцюристи Шарлен Гіньяр/Марко Фаббрі – 79.05.

Довільний танець дуети прокажуть завтра, 26 січня. Дар`я Попова/Володимир Бєліков вийдуть на лід третіми.Також завтра з довільною програмою виступлять чоловіки. У нашого Івана Шмуратка 5-й  стартовий номер.