Бронзовий призер зимових Олімпійських ігор-2014  у чоловічому  одиночному катанні Денис Тен помер сьогодні в лікарні Алмати.

Як повідомляють казахські ЗМІ, 19 липня близько 15.00 на Тена напали автозлодії,  яких фігурист застав на місці злочину. Двоє чоловіків, котрі намагалися зняти з автомобіля Тена дзеркала, кинулися на нього з ножем, тяжко поранивши спортсмена. Лікарі боролися за життя  Дениса, але врятувати його не вдалося. З моменту надходження  до лікарні його стан оцінювався  як вкрай важкий.

Денис Тен був бронзовим призером Олімпіади-2014, срібним та бронзовим медалістом  чемпіонатів світу ( відповідно у 2013 та 2015 роках).

Фото oasport.it

13 червня  йому виповнилося 25 років.  Як пише  Vesti.kz , у той день Денис опублікував у соцмережі пост, в якому намагався знайти відповіді на непрості питання.

«25 років тому я народився в цю ж саму дату. Так вийшло. Це заслуга батьків. Мій брат обрав мені ім’я. А пізніше  мама віддала на всілякі гуртки і секції. Тато утримував сім’ю. Я лише просто був у центрі уваги, оповитий ласками і турботою. На ковзанах я катався, тому що мені подарували цю можливість. Ходив в музичну школу, тому що мене туди відводили кожен будній вечір. Я робив все те, що підносилося мені батьками або швидкоплинними шансами.  У моїх генах корейська і єврейська кров. Я і тут ні при чому. Знання, якими я керуюся, їх я десь прочитав чи почув ззовні. Тобто, це навіть не мої думки по суті. Хто ж я? І що я зробив? Не знаю. Але всі ці наслідки зробили мене щасливчиком. Я люблю життя. Люблю батьків. Люблю людей. Люблю любити. Я хочу цим ділитися. …У 25 світ став відчуватися інакше … “, – написав Тен.

Передчасна смерть талановитого спортсмена стала великою втратою для світу фігурного катання.

Українська федерація фігурного катання на ковзанах висловлює щире співчуття  близьким та рідним Дениса Тена. Ми любили і поважали Дениса й наразі всі наші думки з його родиною. Непоправна трагедія і непоправна втрата.