15-річний український фігурист Вадим Новіков показав десятий результат за підсумками двох виступів на другому етапі юніорської серії Гран прі, який завершився в Куршевелі (Франція). Загалом він набрав 141.26 балів. 

У короткій програмі учень одеського тренера Ірини Кланцат був 13-м. Сьогодні фігурист виступив з довільною програмою ( «Winston Churchill`s Boy» Бенджаміна Клементіна), яку розпочав досить впевнено, добре впоравшись з каскадом потрійний лутц+потрійний тулуп. Бонусні бали він заробив і за сольний потрійний лутц, але решта стрибків спортсмену не підкорилася. Він набрав у довільній програмі 94.92 балів і посів десяте місце.

 «Вадим з кожним разом все стабільніше виконує стрибки. Він старається показати елементи якнайкраще і перед стартом сам ставить собі завдання «вийти і зробити». Щодо нової програми, то ми її обрали ще наприкінці минулого сезону. У нас було три варіанти довільної і два – короткої, ми зупинилися на тих, що підходять Вадиму за стилем», – розповіла тренер фігуриста Ірина Клацант. 

Переможцем другого етапу ЮГП в одиночному катанні юніорів став канадець Уеслі Чу – 199.89. Друге місце посів Арлет Леванді (Естонія) – 196.93, на третьому – британський фігурист Едвард Епплбі – 182.41.

В спортивних танцях на льоду успішний прокат довільної програми продемонстрували Ліка Бондар/Артем Коваль. Яскравий танець українського дуету був оцінений у 66.59 балів, що в сумі принесло їм 108.17 балів. Обидва результати є особистим досягненням учнів одеського тренера Олени Онищенко. В загальному заліку наші танцюристи посіли 11-е місце, а в довільній програмі були десятими.

На найвищу сходинку п’єдесталу зійшли американські спортсмени Уна Браун та Гейдж Браун – 154.25. Співвітчизники переможців – Ізабелла Флорес/Дімітрі Царевські, які лідирували після ритмічного танцю, посіли друге місце з результатом 153.07.  

Третіми завершили змагання представники Естонії Солен Мазинге/Марко Євгеній Гайдаженко – 138.23.