15-річний український фігурист Вадим Новіков посів сьоме місце на першому етапі юніорської серії Гран прі в Куршевелі (Франція), набравши в загальному заліку 156.17 балів.

У короткій програмі учень одеського тренера Ірини Кланцат показав восьмий результат, а у довільній з сумою балів 101.35 посів сьоме місце. Спортсмен представив цікаву композицію під пісню «WinstonChurchill`s Boy» Бенджаміна Клементіна, але помарок під час прокату не уникнув.

«Це тільки початок сезону і Вадим вперше вийшов на старт таких серйозних змагань», – зазначила Ірина Кланцат у коментарі сайту УФФК.

«Ми поставили дві нові програми з усіма потрійними стрибками, каскадом 3лутц+3 тулуп. Раніше у нас був інший каскад, легший, тепер і до короткої, і до довільної програм ми включили більш складний. Я дуже задоволена виступом Вадима, він переборов хвилювання і старався якомога чистіше виконувати елементи. Суперник у цьому в нього був один – він сам і я рада, що мій учень впорався зі своїми завданнями. Це важливо, оскільки нас очікує ще один етап юніорського Гран прі (25-28 серпня в Куршевелі відбудеться другий етап ЮГП, в якому Вадим Новіков також бере участь – авт.) і вже завтра ми приступаємо до тренувань», – розповіла тренер.

Переміг у змаганнях юніорів американський фігурист Ілля Малінін – 214.64, на другому місці  його співвітчизник Лукас Брусад – 192.31, третім став  француз Франсуа Піто  – 182.26.

Вадим Новіков – переможець Кубка України-2021 в чоловічому одиночному катанні, переможець та призер міжнародних турнірів. Вихованець одеської СДЮСШОР «Крижинка».

Визначилися переможці та призери стартового етапу ЮГП у спортивних танцях на льоду. Українські танцюристи Ліка Бондар та Артем Коваль, котрі у ритмічному танці були восьмими, в довільному опустилися на 11-у позицію, набравши лише 62.51 балів.  Дует продемонстрував твіззли та підтримку четвертого рівня, але недорахувався балів через помилки під час виконання обертання та доріжки кроків. За підсумками двох програм учні Олени Онищенко посіли десяте місце – 107.65.

Кращими серед юніорських танцювальних дуетів стали американці Катарина Вольфкостін/Джеффрі Чен, які виграли і ритмічний, і довільний танець –165.01 балів. На другу сходинку п’єдесталу зійшли Міку Макіта/Тайлер Гунара (Канада)- 149.39, на третє місце вийшли корейці Ханна Лім/Хе Кван – 144.27.

14-річна Ліка Бондар та 16-річний Артем Коваль – срібні призери чемпіонату України серед юніорів у спортивних танцях на льоду. Вихованці одеської СДЮСШОР «Крижинка».