Танцювальна пара Дар’я Попова/Володимир Бєліков  посідає четверте місце на турнірі юніорського Гран прі, що триває в  Любляні (Словенія).

За ритмічний танець, з яким виступали сьогодні дуети, фігуристи отримали 57.11 балів, обігравши, за рахунок вищої оцінки за компоненти(27.14), Еллі Фішер/Сімона-П’єра  Малет-Пака з Канади на мізерні 0.03 бала. Технічна оцінка українців склала 29.97 балів – судді покарали Дар’ю та Володимира за помилку під час виконання підтримки з обертанням 3 рівня.

Більша відстань відділяє наших танцюристів від третього місця, на якому розташувалися росіяни Поліна Іваненко/Данило Карпов (59.78), проте подолати її учням харківського тренера Галини Чурілової цілком під силу…

Лідирують  після ритм-танцю американці Ейвонлі Нгуєн/Вадим Колесник – 65.41. До речі, Колесник є вихованцем харківської школи фігурного катання, раніше виступав зі Златою Єфіменко.

На другому місці  – російська танцювальна пара Софія Шевченко/Ігор Єременко – 63.79.

Довільний танець  спортсмени покажуть завтра, 6 жовтня. Нова довільна програма Дар’ї Попової та Володимира Бєлікова поставлена на музику Шопена.

Сьогодні завершають свої виступи юнаки. Наш Михайло Рудковський після короткої програми посідає 21-е місце.