Українська фігуристка Анастасія Архіпова посіла 12-е місце на етапі юніорської серії Гран прі в Ризі. Її загальний результат за два виступи – 140.54 балів. Після короткої програми фігуристка була сьомою, а в довільній набрала шістнадцяту суму балів – 83.24.

Свій виступ під композицію Джона Леннона «Imagine» 15-річна Анастасія  розпочала після несподіваної тривалої затримки у змаганнях: судді безпрецедентно довго – понад 10 хвилин не могли визначитися з оцінками попередньої учасниці – канадки Кайї Руйтер. Увесь цей час наша фігуристка перебувала на льоду в очікуванні свого старту. Нервова ситуація, вочевидь, позначилася на прокаті  українки. Вона упала на першому елементі – потрійному лутці, невдалою була і спроба повторити його. Після цього Анастасія добре виконала потрійний ріттбергер, але потім знову було падіння – з подвійного тулупа у каскаді з потрійним сальховом. Після виступу емоції взяли гору і Анастасія розплакалася…

1 514f3

Переможницею третього етапу ЮГП стала фігуристка з Південної Кореї Хе Ін Лі – 197.63, на другому місці росіянка

Дар’я Усачова – 194.40, на третьому – Ріно Мацуіке з Японії – 193.03.

В спортивних танцях на льоду український дует Марія Голубцова та Кіріл Бєлобров з результатом 51.52 посідає восьме місце після ритмічного танцю. Учні Марії Тумановської-Чайки каталися легко та елегантно, танець добре вписався у їхній стиль, але на початку виступу партнер припустився помилки у твізлах, що й позначилося на суддівських оцінках. Перед довільною програмою українці  менше балу програють своїм колишним співвітчизникам Марії Носовицькій/Михайлу Носовицькому, які нині виступають за Ізраїль.

Prokati2019 20 166 bad2e

Лідирують після першого виступу росіяни Єлізавета Худайбердієва/Андрій Філатов – 65.13. Друга позиція у представників Грузії Марії Казакової/Георгія Ревія – 63.25, третіми йдуть канадці Наталі Д’Алессандро/Брюс Уеделл – 61.68.

У змаганнях беруть участь 19 дуетів. Довільний танець вони покажуть завтра, 7 вересня.