Передсезонні контрольні прокати програм українських фігуристів відбудуться 14-15 серпня у Києві на «Льодовій арені». Про це повідомив голова суддівської колегії Української федерації  фігурного катання на ковзанах (УФФК) Юрій Балков.

 «Цьогоріч прокати програм нового сезону буде проведено 14-15 серпня. Їх розклад та склад учасників оприлюднимо дещо пізніше», – сказав Юрій Балков.

Він наголосив, що у прокатах  візьмуть участь,передусім, ті спортсмени, які заявлені на етапи юніорської серії Гран прі сезону 2018/2019.

«Учасники юніорського Гран прі зобов’язані представити свої програми, щоб продемонструвати готовність до стартів. Фігуристи, котрі не виступають у турнірах Гран прі, але входять до юніорської  збірної України, також за бажанням можуть вийти на лід», – уточнив голова суддівської колегії УФФК.

Щодо спортсменів національної збірної України Юрій Балков зазначив, що цього року Федерація вирішила не зобов’язувати їх брати участь у прокатах, оскільки «дорослі» турніри стартують пізніше юніорських, відтак  пізніше розпочалася і підготовка фігуристів. Водночас, за словами Юрія Балкова, ймовірно, у прокатах  виступить провідний український танцювальний дует Олександра Назарова/Максим Нікітін.

«Олександра Назарова та Максим Нікітін  наразі тренуються у Харкові і, за попередньою інформацією, візьмуть участь у прокатах», – сказав Юрій Балков.

Нагадаємо, юніорська серія  Гран прі з фігурного катання розпочинається турніром в Братіславі 22-25 серпня. На цих змаганнях Україну представлятимуть п’ятеро  спортсменів – у чоловічому одиночному катанні Михайло Лейба та Кирило Лішенко, у жіночому одиночному катанні  Анна Ракович,  у спортивних танцях на льоду Анна Чернявська/Володимир Горовий.