Став відомий остаточний склад української команди фігуристів, які виступлять на найближчих етапах юніорського Гран прі та серії «Челленджер» сезону 2019/2020.
За уточненими даними, в змаганнях другого етапу ЮПГ в Лейк-Плесіді (США) 28-31 серпня візьме участь одиночник Михайло Рудковський.
На наступний, третій турнір юніорської серії ГП, який відбудеться в Ризі (Латвія) 4-7 вересня, вирушать одиночники Андрій Кокура, Анастасія Архіпова та танцювальний дует Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров.
У змаганнях п’ятого етапу в польському Гданьську 18-21 вересня візьмуть участь одиночники Іван Шмуратко, Єва Шульга, танцювальний дует Анна Чернявська/Олег Муратов, а також дві спортивні пари – Софія Нестерова/Артем Даренський та Катерина Дзіцюк/Іван Павлов.
Як повідомлялося, на першому етапі ЮПГ, який стартує 21 серпня в Куршевелі (Франція), виступлять одиночники Ксенія Клименко, Гліб Смотров та танцювальний дует Софія Лизогуб/Данило Єфременко. У змаганнях четвертого етапу в Челябінську (РФ) 11-14 вересня українські фігуристи участі не братимуть.
Представництво наших спортсменів на етапах серії «Челленджер» також зазнало змін. Вирішено, що танцювальний дует Олександра Назарова/Максим Нікітін вийде на лід турніру другого етапу Lombardia Trophy ( Бергамо,Італія) 13-15 вересня, а танцювальний дует Юлія Жата/Ян Луковський – турніру третього етапу U.S. International Figure Skating Classic (Солт-Лейк-Сіті, США) 17-22 вересня.
В змаганнях п’ятого етапу – Nebelhorn Trophy, що відбудуться в Оберстдорфі (Німеччина) 25-28 вересня, виступлять у спортивних танцях на льоду – Дар’я Попова/Володимир Бєликов, у жіночому одиночному катанні – Анастасія Гожва.
Інформацію про остаточний склад української команди на решту етапів ЮПГ та серії «Челленджер» буде надано пізніше.