Олімпійський чемпіон 1988 року в чоловічому одиночному катанні Брайян Бойтано разом зі співаком Френком Д’Амброзіо зібрав понад 300 тисяч доларів для біженців з України. 

Як повідомляється на сайті Асоціації фігурного катання США (U.S. Figure Skating),  Бойтано та Д’Амброзіо організували коктейльний прийом, який включав приватний концерт співака, а також продаж з аукціону картини польської художниці Агнешки Пілат «Схід сонця», написаної у синьо-жовтих кольорах. 

Квитки на захід вартістю 2500 доларів придбали 60 людей, однією з перших це зробила олімпійська чемпіонка-1992 в жіночому одиночному катанні Крісті Ямагучі. 

«Це була неймовірна подія.Я приготував їжу і створив коктейль, в основі якого лежить український лікер із фруктами та травами під назвою «New-Lyvka».  Ми вперше  робили щось подібне, тому це було дуже приємно», – сказав Брайян Бойтано.

У повідомленні також зазначається, що рецепт коктейлю Бойтано  на основі української наливки буде опубліковано в травневому номері журналу SKATING.

Фото із сайту https://www.usfigureskating.org