Харківські фігуристи готуються до наступного сезону разом з олімпійським чемпіоном Віктором Петренком. Саме у ці дні відомий фахівець проводить для спортсменів-одиночників та тренерів міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву (СДЮСШОР) навчальний семінар, на якому ділиться власним досвідом досягнення високих результатів.

«Ми ведемо взаємокорисну розмову про різні аспекти тренувального процесу, зокрема, в частині технічних нюансів виконання багатообертових стрибків, аналізуємо проблемні питання, але все ж здебільшого цікавимося досвідом Віктора Петренка – і як спортсмена, і як фахівця, який тривалий час працює на світовому рівні та часто консультує в різних країнах», – сказав старший тренер харківської СДЮСШОР, голова обласної федерації фігурного катання Сергій Баранов у коментарі для сайту УФФК.

Він розповів, що спочатку планувалося проводити семінар у всеукраїнському форматі, за участю представників фігурного катання з інших міст, але цьогоріч це зробити не вдалося з різних причин. Нині в ньому беруть участь групи Віталія Єгорова та інших відомих харківських тренерів, присутні також представники Одеси.

«Хотілося б повернутися до зміни статусу семінару в наступному році, оскільки користь подібного заходу очевидна. Віктор Петренко не лише надає багато важливої інформації на теоретичних заняттях, але й в якості практичної ілюстрації проводить майстер-класи на льоду. Це дуже мотивує і спортсменів, і тренерів», – заявив Сергій Баранов.

Семінар триватиме до 24 червня.