Українська спортивна пара Віолетта Сєрова та Іван Хобта посідає шосте місце після виконання короткої програми на юніорському чемпіонаті світу з фігурного катання, який стартував сьогодні в Таллінні. 

Учні Філіпа Залевського набрали 49.57 балів– це дещо менше їхнього кращого результату, який наша пара показала на етапі юніорського Гран прі в Австрії (52.77).  Віолетта та Іван добре виконали потрійну підкрутку, викид подвійний сальхов, але помилилися на подвійному фліпі, а доріжка кроків була першого рівня. 

Очолюють групу лідерів в парному катанні грузинські фігуристи Каріна Сафіна та Лука Берулава – 67.77. Друге місце посідає спортивна пара з Австралії Анастасія Голубєва/Гектор Гіотопулос Мур – 61.72, замикають першу трійку колишні українські спортсмени, які нині виступають за США Анастасія Смірнова та Данило Сіяниця – 60.38.

В чоловічому одиночному катанні українець Кирило Марсак не зміг кваліфікуватися до довільної програми. За прокат короткої композиції він отримав від суддів 44.71 балів і посів 33-є місце. Кирило добре розпочав виступ, але у другій половині програми припустився прикрої помилки, не виконавши комбіноване обертання. Крім того, фігурист стрибнув подвійний фліп замість потрійного.

«Ми ще будемо аналізувати виступ Кирила, наразі можу припустити, що він перехвилювався, адже для мого учня це перший міжнародний старт такого рівня. Найнеприємніше, що він зірвав саме ті елементи, які добре виконує на тренуваннях. Я маю на увазі потрійний фліп і, що вже зовсім було неочікувано, обертання. Схоже, що в якийсь момент втратив контроль над тілом. Свою роль зіграв і емоційний фактор, ми всі переживаємо важкі часи через російську агресію, а Кирило родом з Херсона, де, як відомо, дуже складна ситуація… Звісно, ми будемо розбиратися в причинах помилок під час прокату, щоб у майбутньому їх не повторювати», – сказав тренер спортсмена Дмитро Шкідченко в коментарі сайту УФФК.

Лідирує в турнірі юнаків американський фігурист Ілля Малінін, який набрав 88.99 балів. Другим йде канадець Уеслі Чіу – 81.59, третє місце посідає Міхал Селевко з Естонії – 81.26.