Сьогодні відзначає свій ювілей старший тренер збірної команди України з фігурного катання на ковзанах, заслужений тренер України Марина Амірханова.

Марина Олегівна вписала чимало яскравих сторінок в історію фігурного катання України. Серед її вихованців – ціла плеяда талановитих спортсменів, які успішно представляють нашу країну на міжнародних змаганнях всіх рангів та дарують радість шанувальникам фігурного катання. Тренер й сама слугує для своїх учнів прикладом високого професіоналізму, неймовірної енергії та працездатності, безмежної відданості своїй справі.

Українська федерація фігурного катання на ковзанах щиро вітає  Марину Олегівну зі святом і бажає міцного здоров’я, сімейного затишку та подальших успіхів на благо українського спорту! Щоб жодні перешкоди не зупиняли Вас на шляху до поставленої мети і  всі цілі впевнено досягалися! Ваш талант та енергія не залишають сумнівів у тому, що попереду у Вас ще багато переможних вершин. Нехай збуваються всі мрії, а кожний день залишає лише приємні спогади!