12 липня відзначає свій ювілей заслужений тренер України з фігурного катання Галина Кухар.

Чемпіонка СРСР у жіночому одиночному катанні, перша радянська одиночниця, яка взяла участь в зимових Олімпійських іграх, нині є одним з найуспішніших тренерів в українському фігурному катанні. Її  високий професіоналізм, творча енергія та виняткова працездатність завжди були спрямовані «на результат», якого вона незмінно досягала. Ціла низка «зірок» – олімпійські чемпіонки, чемпіонки світу в парному катанні Альона Савченко та Тетяна Волосожар, чемпіон Європи в чоловічому одиночному катанні Дмитро Дмитренко, призер чемпіонату Європи Олексій Биченко, неодноразові чемпіони України одиночники Антон Ковалевський та Галина Маняченко свого часу пройшли «школу» Галини Кухар.

У Галини Владиславівни – особливий тренерський почерк, який увібрав у себе і досвід її власних виступів на льоду. Яскрава та успішна фігуристка в 1968 році стала чемпіонкою Радянського Союзу, у тому ж році дебютувала на зимовій Олімпіаді в Греноблі. Після завершення спортивної кар’єри була солісткою Київського балету на льоду. Удостоєна  звання заслуженої артистки УРСР. Галина Кухар також зіграла головну роль в художньому фільмі кіностудії ім.Довженка «Запрошення до танцю», написала книгу «І лід, і сльози, і любов…».

Українська федерація фігурного катання на ковзанах щиро вітає Галину Владиславівну з ювілеєм! Бажаємо міцного здоров’я, сімейного затишку, нових досягнень, натхнення та оптимізму. Залишайтеся впевненою, сильною духом, чарівною жінкою і тоді все, що  здається недосяжним, стане реальністю. Нехай збуваються всі мрії, а новий етап Вашого життя стане яскравим і насиченим цікавими подіями!