Українська фігуристка Анастасія Шаботова посідає дев’яте місце після короткої програми на третьому етапі серії Гран прі серед юніорів в Кошице (Словаччина).

Учениця Світлани Панової розпочала виступ з каскаду потрійний лутц+потрійний тулуп, який виконала з помарками. Подвійний аксель вона стрибнула чисто. Наступний стрибок – потрійний фліп Анастасія виконала, але після приземлення впала. Судді оцінили її прокат у 51.21 балів.

Коротка програма Шаботової поставлена під знаменитий «Щедрик» Миколи Леонтовича.

Перед виконанням довільної програми перші три позиції у росіянок. Очолює групу лідерів Софія Муравйова – 72.52. Слідом за нею йдуть Вероніка Жиліна – 71.57 та Аделія Петросян – 69.30. 

На 14-му місці завершив перший виступ в змаганнях юніорів наш Кирило Лішенко.  За прокат композиції під пісню Адріано Челентано та Джанні Моранді він отримав 55.15 балів, помилившись на каскаді та під час виконання подвійного акселя. Потрійний фліп учень Дмитра Шкідченка стрибнув чисто.

Виграв коротку програму американський фігурист Вільям Анніс. За свій виступ з бездоганним потрійним акселем він набрав 76.21 балів. На другому та третьому місцях йдуть російські фігуристи – відповідно Ілля Яблоков з результатом 73.25 та Кирило Сарновський – 71.48.

Довільну програму юніори покажуть завтра, 3 вересня. Кирило Лішенко вийде на лід у другій розминці під 10-м стартовим номером.

В парному катанні українські фігуристи Віолетта Сєрова та Іван Хобта, дебютуючи на міжнародних юніорських стартах, зуміли заявити про себе як про дует «з перспективою». Учні Філіпа Залевського впевнено почали прокат, зробили чудовий високий підкрут, за який отримали більше балів, ніж лідери, але помилилися на подвійному фліпі і, головне, наприкінці програми не виконали підтримку. З сумою 45.14 балів українська пара посідає шосте місце.

Лідирують російські спортсмени Анастасія Мухортова/Дмитро Євгеньєв – 60.64, на другому місці також росіяни Ксенія Ахантьєва/Валерій Колесов – 58.20. Замикають першу трійку представники Грузії Каріна Сафіна/Лука Берулава – 57.64.

З довільною програмою пари виступлять 3 вересня. У Віолетти Сєрової та Івана Хобти – шостий стартовий номер.

Цього ж дня розпочинають боротьбу танцювальні дуети. Україну представляють учні Галини Чурілової Марія Пінчук та Микита Погорєлов. Вони стартують в останній, третій розминці під 13-м номером.