В Лозанні відбулася церемонія відкриття ІІІ зимових юнацьких Олімпійських ігор. За традицією вона ознаменувалася підняттям олімпійського прапору, клятвами спортсменів, тренерів та суддів та запаленням олімпійського вогню, повідомляє сайт НОК України.

Вісім тисяч глядачів на  Vaudoise Arena в Лозанні стали свідками приємних сюрпризів та несподіванок, якими була сповнена церемонія. Вони змогли  насолодитися цікавими історіями, що підкреслювали олімпійський дух на тему «Домівка».

Учасників традиційного параду спортсменів, а саме представників та прапороносців 79 національних олімпійських комітетів, на спортивній арені зустріли гучними аплодисментами. Протягом концертної програми на великому екрані арени з’являлися відеокадри із церемонії відкриття, яка йшла паралельно у Санкт-Моріці.

Відзначимо, окрім спортивної складової захід ознайомив гостей із швейцарською культурою та традиціями, а також об’єднав новаторські та творчі підходи країни-господаря юнацьких Олімпійських ігор-2020.

З вітальними словами до учасників звернувся президент Міжнародного Олімпійського Комітету Томас Бах та голова Організаційного комітету Лозанни-2020 Віржині Февре. Президент Швейцарської конфедерації Сімонетта Соммаруга оголосила ІІІ зимові Юнацькі Олімпійські ігри відкритими!

Вже сьогодні свою змагальну програму розпочинають представники гірськолижного спорту, фігурного катання, хокею 3х3.

Пропонуємо фоторепортаж з церемонії відкриття Ігор.

ігри 2 aa12c
ігри 3 a2e5f
ігри 4 75c7f
ігри 5 7d0f4