Фігуристи одного з південних регіонів України – Запорізької області віднині мають змогу змагатися та тренуватися на новій сучасній Льодовій арені, яка щойно відкрилася в Мелітополі. Споруду було включено до переліку 25 спортивних магнітів України, які в межах програми «Велике будівництво» мають з’явитися в кожному регіоні. 

Спортивний комплекс, споруджений за рекордні вісім місяців, розрахований на 500 глядацьких місць і має загальну площу понад 3 тисячі квадратних метрів. На ковзанці розміром 58 х 28 метрів планується проводити всеукраїнські та міжнародні змагання, а також навчально-тренувальні збори з фігурного катання, шорт-треку, кьорлінгу, ковзанярського спорту, хокею з шайбою. Загальна вартість будівництва об’єкту склала 155,5 млн гривень. Фінансування здійснювалося коштом державного та  місцевого бюджетів.

За даними Мелітопольської міської ради, на арені облаштовано чотири великі роздягальні з душовими кабінами, суддівські та тренерські приміщення. Тут є сушарка для ковзанів з іонізацією повітря, автомобільна парковка на 140 місць, тренажерний та конференц-зали, найсучасніша акустична система та унікальна за своїми характеристиками звукоізолююча система.

Зокрема, для фігурного катання цей унікальний проект відкриває нові можливості.

Як зазначив в коментарі сайту УФФК начальник Управління фізичної культури та спорту Мелітопольської міської ради Андрій Жорняк, наразі в дитячо-юнацькій спортивній школі №1 уже відкрито відділення фігурного катання. 

«Рішенням сесії міськради відкрито відділення фігурного катання в ДЮСШ №1 і рішенням виконкому уведено дві штатні одиниці фахівців з цього виду спорту. Зараз відбувається формування кадрового резерву, тобто йде пошук тренера», – уточнив посадовець. Він також наголосив, що міськрада тісно співпрацює з Українською федерацією фігурного катання. «Льодова арена готова приймати старти різного рівня, в тому числі національного», – сказав Андрій Жорняк. 

В церемонії відкриття нового льодового комплексу взяли участь багаторазові чемпіони України в спортивних танцях Олександра Назарова та Максим Нікітін. 

Фото з офіційного сайту Мелітопольської міської ради.