Олімпійський чемпіон в одиночному катанні Віктор Петренко не виключає, що в перспективі може відкрити в своєму рідному місті Одесі власну школу фігурного катання.

Про це він сказав під час зустрічі представників Української федерації фігурного катання на ковзанах та організаторів міжнародного турніру LuMi Dance Trophy з мером Одеси Геннадієм Трухановим.

Ідею створення «школи Петренка» висловив міський голова, а знаменитий фігурист її підтримав, пообіцявши обдумати і проаналізувати пропозицію.

Учасники зустрічі обговорили перспективи подальшого розвитку фігурного катання в одеському регіоні та конкретні кроки у цьому напрямі. Зокрема, Геннадій Труханов погодився з тим, що в Одесу необхідно повернути традицію проведення міжнародних турнірів з фігурного катання. Тим більше, що цей процес уже розпочався – в одеському Палаці спорту наразі проходить міжнародний турнір зі спортивних танців на льоду LuMi Dance Trophy. Місто приймає змагання уже другий рік поспіль, причому, цьогоріч турнір відбувається під егідою Міжнародної спілки ковзанярів (ISU).

Міський голова побажав успіхів учасникам нинішніх стартів, а представники УФФК подякували йому за сприяння та допомогу в організації турніру.

В зустрічі взяли участь віце-президент УФФК Віктор Петренко, генеральний секретар УФФК Анастасія Макарова, голова відокремленого підрозділу УФФК в Одеській області Герман Коган та директор одеської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з фігурного катання на ковзанах «Крижинка» Наталя Тютюнник.

Фото з офіційного сайту міста Одеса