Масовими стартами в Одесі розпочався турнірний марафон традиційних Всеукраїнських змагань юних фігуристів, юнаків та дівчат. Перший етап цього популярного спортивного заходу зібрав понад 130 учасників з Білої Церкви, Дніпра, Києва, Кривого Рогу, Львова, Харкова та Одеси, які виступали в одиночному катанні.

Гостра боротьба за призові місця точилася в усіх вікових групах. Про це свідчить і той факт, що в деяких з них розрив в балах між фігуристами першої трійки був  мінімальним. Юні учасники старалися продемонструвати все, що вони вміють і чого їх навчили тренери. З результатами кожного з них та оцінками суддів можна ознайомитися за посиланням https://ufsf.com.ua/protolkol/SEZON_2021-2022/18_10_2021_1etap_ODE/index.htm

Додамо, що попереду у юних фігуристів ще п’ять етапів Всеукраїнських змагань. Після одеського «раунду» відбудуться турніри в Білій Церкві (19-21 листопада), Харкові (13-16 грудня), Броварах (19-21 січня 2022 р.), Харкові (21-24 лютого 2022 р.) та Богуславі (15-18 березня 2022 р.). Фінал прийме Одеса 14-17 квітня наступного року. 

Всеукраїнські змагання юних фігуристів, юнаків та дівчат проводяться щороку з метою популяризації фігурного катання в Україні та підвищення рівня спортивної майстерності учасників. В нинішньому сезоні, як в попередньому, етапи змагань організовано з урахуванням всіх протиепідемічних правил та обмежувальних карантинних заходів, передбачених рішеннями уряду України.