Два олімпійських селища – у Пхьончхані (гірський кластер) та Каннині (кластер на узбережжі) щодня приймають нових мешканців.  Сюди уже заселилася більшість українських атлетів – решта членів команди приєднається до них наступного тижня.

Як повідомляє прес-служба НОК України, представники країн-учасниць прагнуть вирізнити з-поміж інших свою олімпійську домівку та прикрасити її національними символами. Не стали винятком і українці: на будинку у селищі Пхьончхана, де мешкають члени нашої команди, яскраво замайоріли синьо-жовті прапори.

У шістнадцятиповерховій «висотці» українська команда займає чотири поверхи – з п’ятого по восьмий. Учасники Ігор розмістилися у двомісних номерах блочної системи. Сусідами нашої команди є олімпійці Італії, Австралії та Словаччини.

Загалом до комплексу в Пхьончхані входять вісім багатоповерхових будинків на 3894 особи. У Каннині  селище складається з дев’яти будинків на 2717 осіб. Згідно з інформацією МОК, в обох олімпійських селищах  спортсмени можуть користуватися цілим рядом послуг. Комплекси включають у себе фітнес-центри, цілодобові обідні зони, центри відпочинку, медичні пункти, багатоконфесійні центри. Крім того, тут працюють магазини товарів підвищеного попиту, хімчистки, перукарні, магазини квітів, пошта, відділення банків.

Нагадаємо, у Олімпійських іграх, які відкриваються 9 лютого, беруть участь четверо українських фігуристів – танцювальний дует Олександра Назарова/Максим Нікітін, одиночники Ярослав Паніот та Анна Хниченкова.