Чотири міжнародні турніри з фігурного катання з українською «пропискою»  увійшли до календаря ISU на сезон 2021/22, опублікованому сьогодні Міжнародною спілкою ковзанярів.

Втретє під егідою Спілки 9-12 лютого 2022 року в Одесі відбудуться міжнародні змагання LuMi Dance Trophy пам’яті Людмили Михайловської. Ефективну організацію двох попередніх турнірів за участю танцювальних дуетів високо оцінили учасники та фахівці. З огляду на це організатори вирішили додати до програми решту дисциплін. Відтак за призи LuMi Dance Trophy в наступному році змагатимуться, крім танцюристів, одиночники – чоловіки та жінки і спортивні пари.

Одеса готується прийняти ще один міжнародний турнір – Кубок Віктора Петренка, який також відбудеться під егідою ISU. Змагання, започатковані олімпійським чемпіоном Віктором Петренком, дебютуватимуть в його рідному місті 20-23 жовтня 2021 року. Учасники виступатимуть у чоловічому та жіночому одиночному катанні, парному катанні та спортивних танцях на льоду.

У переліку міжнародних стартів ISU – два турніри в Броварах Київської області. 27-30 жовтня 2021 року відбудеться Autum Talents Cup Ukraina, а 29 березня-1 квітня 2022 року – Spring Talents Cup Ukraina.

З повним списком міжнародних змагань ISU можна ознайомитися на офіційному сайті організації .