Міністерство молоді та спорту дозволило проводити в окремих місцевостях України спортивні заходи без присутності глядачів. Про це повідомляється у відповідному відомчому наказі №1587 від 28 травня 2022 року.

«…дозволити організацію проведення в окремих місцевостях України з дотриманням умов безпеки, передбачених законодавством про воєнний стан: 1) Всеукраїнських спортивних змагань, передбачених Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів  на 2022 рік серед дорослих спортсменів та спортсменів найближчої до дорослих вікової групи, у тому числі спортсменів з видів спорту осіб з інвалідністю, без присутності глядачів», – йдеться у документі.  

Також дозволено проведення навчально-тренувальних зборів національних збірних команд України серед спортсменів різних вікових груп, у тому числі спортсменів з видів спорту осіб з інвалідністю, без залучення спортсменів віком до 16 років, які до місця проведення заходу, згідно з вимогами законодавства, потребують супроводження дорослою особою.

В наказі зазначається, що спортивні заходи відновлюються «з метою створення на території Україні оптимальних умов для якісної підготовки спортсменів національних збірних команд України з видів спорту для участі у головних міжнародних спортивних змаганнях».