В межах програми “Велике будівництво” в Україні буде побудовано 19 льодових арен. Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на заяву заступника керівника Офісу Президента, координатора програми “Велике будівництво” Кирила Тимошенка.

“Ми почали новий проєкт будівництва льодових арен, в яких можна буде займатися фігурним катанням і хокеєм. Це 19 льодових арен у наших регіонах. І це будівництво почнеться вже, я сподіваюся, цього року і в активну фазу увійде в наступному 2022 році”, – сказав Тимошенко під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Децентралізація».

За словами заступника голови ОП, орієнтовна вартість проєкту становить 5,4 млрд гривень, з яких з державного бюджету буде виділено фінансування в розмірі 4,7 млрд.

Він нагадав також про інші спортивні проєкти, що реалізуються в ході “Великого будівництва”. Зокрема, в 2021 році буде побудовано та реконструйовано 94 стадіони. У 2020 році було відновлено 99 спортивних арен.

Ще одним проєктом “Великого будівництва”, зазначив Тимошенко, стала реконструкція ДЮСШ та спортивних інтернатів.

“В Україні практично в кожному регіоні є спортивні інтернати, де навчаються діти, і фактично потім ідуть у професійний спорт. Вони дійсно в жахливому стані. Саме тому буквально вчора ми завершили узгодження концепції розвитку цих інтернатів у починаємо їх реконструкцію”, – додав він.

Всього планується реконструювати 18 спортінтернатів і 100 ДЮСШ у кожному регіоні України.