Чергові вибори членів Комісії атлетів ISU відбудуться наступного року під час чемпіонатів світу з фігурного катання, синхронного катання та ковзанярського спорту.

Про це йдеться у повідомленні Міжнародної спілки ковзанярів (ISU), розміщеному на офіційному сайті організації.

«Вибори (до Комісії атлетів) пройдуть на окремих чемпіонатах ISU сезону 2018/19. У ковзанярському спорті – на чемпіонаті світу на одиночних дистанціях в Інцелі (Німеччина) 7-10 лютого 2019 року та на чемпіонаті світу з шорт-треку в Софії (Болгарія) 8-10 березня 2019 року.  Для фігуристів одиночного та парного катання, а також  спортивних танців на льоду – на чемпіонаті світу з фігурного катання в Сайтамі (Японія) 18-24 березня 2019 року. Для спортсменів синхронного катання – на чемпіонаті світу з синхронного катання в Гельсінкі (Фінляндія) 12-14 квітня 2019 року»,- зазначається в повідомленні.

В  ISU наголошують, що кандидатури до складу Комісії атлетів мають бути подані національними федераціями до секретаріату організації не пізніше 1 січня 2019 року. Список номінантов буде опубліковано на сайті ISU до 14 січня 2019 року.

Нагадаємо, рішення про створення Комісії  атлетів ISU було прийнято на Конгресі Спілки у 2016 році. Президент ISU Ян Дейкема охарактеризував нововведення як «надзвичайно важливе», зазначивши, що спортсмени отримали можливість брати участь в ухваленні ключових рішень.

У національних федераціях – членах ISU також були створені Комісії атлетів. В Українській федерації фігурного катання на ковзанах цей дорадчий орган очолює відома фігуристка Анна Хниченкова.