Олімпійські чемпіони зі спортивних танців на льоду французи Габріелла Пападакіс та Гійом Сізерон, які вп’яте здобули титул чемпіонів світу, знову висловили свою підтримку Україні, яка протистоїть жорстокому російському агресору. 

«Ми з Україною і сподіваємося, що мир настане», – сказала Габріелла на прес-конференції в Монпельє, де вчора завершився чемпіонат світу з фігурного катання. 

«Це був якийсь дивний чемпіонат, враховуючи те, що відбувається в Україні. Дуже сумно спостерігати за цим здалеку…І те, що зробили Олександра та Максим (Назарова/Нікітін) і всі інші українські фігуристи, було чудово. Кожен має робити, що може…Я щаслива від того, що є частиною команди, яка переживає те саме, що і я. Пофарбувати нігті у синьо-жовті кольори українського прапору – це важливо для мене, важливо, щоб люди це бачили», – заявила фігуристка. 

Французький дует, а також срібні та бронзові призери ЧС-2022 американці Медісон Хаббелл/Закарі Донох’ю та Медісон Чок/Еван Бейтс тренуються у всесвітньо відомій Льодовій академії Монреаля. Вони неодноразово заявляли про свою підтримку України та наших спортсменів.