Габріель Зейферт (нім. Gabriele Seyfert; нар. 23 листопада 1948 , Хемніц , Радянська зона окупації Німеччини ) – східнонімецька фігуристка , що виступала в жіночому одиночному розряді . Срібний призер зимових Олімпійських ігор 1968 року , дворазова чемпіонка світу , триразова чемпіонка Європи і десятикратна чемпіонка НДР .

Тренером Габі була її мати – Ютта Мюллер . Зайферт – одна з перших спортивних зірок НДР, які отримали світову популярність. У 1968 році вона стала першою жінкою, чисто виконала потрійний ріттбергер .

Протягом своєї кар’єри Зайферт була головною конкуренткою американської фігуристки Пеггі Флемінг , але жодного разу не змогла перемогти її. У 1968 році Габріеле стає срібним призером Олімпіади в Греноблі . Крім того, вона дворазова чемпіонка світу (1969 і 1970 роки), триразова чемпіонка Європи (1967, 1969 і 1970 роки) і десятикратна чемпіонка НДР (з 1961 по 1970 рік поспіль).

У 1970 році Габі закінчила свою любительську кар’єру. Їй було зроблено пропозицію кататися в шоу «Holiday on Ice», але влада НДР не дали їй дозволу на цю роботу.

У 1972 році вона закінчила Інститут фізичної культури в Лейпцігу (DHFK).

У 1974 році народилася її дочка Шейла.

Перший час після відходу зі спорту Зайферт працювала тренером з фігурного катання. Зокрема тренувала дуже талановиту фігуристку Анетт Петч . Але через що існувала тоді тренерської ієрархії Петч була передана в групу матері Зейферт, Ютти Мюллер. Ображена на таку ситуацію, Габріеле Зайферт пішла зі спорту, надходить в Лейпцігський університет на факультет іноземних мов і стає професійним перекладачем.

З 1984 по 1991 рік вона вела шоу на льоду в Friedrichstadtpalast в Східному Берліні, де вона була провідною солісткою і хореографом. Після того як цей проект був закритий, вона стала працювати в фірмі, що займається миттям, прибиранням, охороною будинків. Живе в Берліні. У 2011 році втретє вийшла заміж, весільна церемонія пройшла на Гаваях.

В період спортивної кар’єри мала роман з радянським фігуристка Олексієм Улановим .