Галина Маняченко, також Єфременко (Маняченко-Єфременко; *нар.. 23 грудня 1980 року в Києві, УРСР) — українська фігуристка, що виступала в одиночному і парному катанні. Триразова чемпіонка України в одиночному розряді, бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів (1994 рік) в парі з Євгеном Жигурським. Срібний призер зимової Універсіади в Австрії 2005 року.

Галина Маняченко вийшла на міжнародний рівень у парному катанні. З Євгеном Жигурським вони завоювали бронзові медалі чемпіонату світу серед юніорів 1994 року. Проте, у 1995 році, при виконанні на тренуванні паралельного обертання в либеле (camel spin), Галина зазнала важкої травми — партнер порізав їй обличчя лезом ковзана. На лід Галина повернулася через 1,5 року вже як одиночниця. На міжнародній арені дебютувала як одиночниця на зимовій Універсіаді у Словаччині.

Вона тричі ставала чемпіонкою України, двічі брала участь в Олімпійських іграх (2002 та 2006 року), вигравала такі міжнародні турніри як «Nebelhorn Trophy», «Меморіал Ондрея Непели», «Меморіал Карла Шефера», була срібним призером зимової Універсіади 2005 року і призером інших змагань. Найвищим її досягненням є 4-е місце на чемпіонаті Європи 2002 року.

Влітку 2005 року вийшла заміж за українського п’ятиборця Михайла Єфременка і останній сезон змагалася під його прізвищем. Завершила любительську кар’єру у 2006 році. Переїхала до Латвії, де працює тренером з фігурного катання в клубі «Юрмальскі ковзани». У 2007 році народила доньку Жасміну Єфременко.