Га́нна Микола́ївна Задорожню́к (*25 вересня 1984, УРСР, СРСР) — українська фігуристка, що виступає у танцях на льоду в парі з Сергієм Вербілло, разом з яким стала чемпіонкою Національної першості з фігурного катання України 2009 року, неодноразово брала участь у Чемпіонах Європи (найкраще досягнення — 7-е місце у 2009 році) і світу з фігурного катання, інших міжнародних змаганнях.

Майстер спорту міжнародного класу з фігурного катання.

Кар’єра

Ганна розпочала кататися на ковзанах у 4-річному віці в 1988 році. Ганна Задорожнюк тренується (офіційно приписана) в спортивному товаристві «Динамо». Склад тренерської команди (змінний) — Микола Морозов, Олексій Горшков, Сергій Пєтухов, допомагає Олена Грушина; колишні тренери — Галіт Хаїт, А.Тумановський, Г.Старков, Т.Бєляєва.

Сергі́й Олекса́ндрович Верби́лло (нар. 21 серпня 1984, Одеса, УРСР, СРСР) — український фігурист, що виступає у танцях на льоду в парі з Ганною Задорожнюк, разом з якою став чемпіонами Національної першості з фігурного катання України 2009 року, неодноразово брав участь у Чемпіонах Європи (найкраще досягнення — 7-е місце у 2009 році) і світу з фігурного катання, інших міжнародних змаганнях.

Кар’єра

Сергій розпочав кататися на ковзанах у 5-річному віці в 1990 році.

Починаючи з сезона 2008/2009 пара тренується в російському Одинцово у Підмосков’ї в групі Олексія Горшкова, тренувати пару допомагає відома українська фігуристка-танцівниця Олена Грушина. Літня ж підготовка відбувається в США в групі Миколи Морозова.

У цьому ж сезоні (2008/2009) пара Задорожнюк/Вербілло вперше у своїй спортивній кар’єрі виграла золото Чемпіонату України з фігурного катання (до цього двічі ставали срібними призерами у 2006 і 2007 роках і бронзовими у 2005 році), обігравши своїх основних конкурентів пару Бекназарова/Зуєв.

На Чемпіонаті Європи з фігурного катання 2009 року в Гельсінкі здійнялися на найвищу дотепер 7-у сходинку.