Шановні члени Української федерації фігурного катання!

Я вирішила скласти з себе повноваження віце-президента та голови Опікунської ради. Причиною цього рішення стала незгода із грубим порушенням більшістю членів Президії УФФК (крім Ірини Медведєвої, Дмитра Дмитренка, Ольги Петрової та Тамари Цимбал) Положення ISU щодо допуску до чемпіонату країни серед юніорів пар, які брали участь у такому ж змаганні минулого сезону, а також Статуту федерації. Зокрема, це стосується відмови у проведенні чергової конференції, яка за Статутом повинна проходити щороку. Це блокує включення до Президіі представників підрозділів УФФК та консервує старий склад Президіі, який потребує оновлення відповідно до Статуту та інтересів федерації. 

У зв´язку із моєю відставкою, яка відбувається до проведення конференції, хочу прозвітувати про свою роботу за 2015-21 роки.  Хочу нагадати, що коли я прийшла у федерацію у 2015 році, вона знаходилась в стані банкрутства з величезними боргами та арештованими банківськими рахунками. В судах знаходились численні позови кредитора та колишнього очільника федерації. 

Під час моєї діяльності були погашені усі борги федерації, розблоковані рахунки та знято всі судові позови. Для забезпечення поточної діяльності федерації був сформований технічний персонал – бухгалтер, юрист, адміністратор сайту, фотограф, журналіст, яких я допомагала утримувати власним коштом. Для забезпечення діяльності УФФК мною було залучено потужного спонсора – Укргазбанк. Оновлено статутні документи та відповідно до чинного законодавства проведена перереєстрація Статуту федераціі та регіональних підрозділів. Сформовано пакет нормативних документів, який регулює діяльність УФФК, зокрема, щодо відкріплення спортсменів, надання статусу чепірон тощо. Створено сайт федерації двома мовам, який є одним із найкращим, що дозволяє ISU надавати право безкоштовної прямої трансляції усіх етапів Гран – Прі через сайт УФФК. 

Для недопущення зловживання з фінансами федерації мною ініційовано і закріплено у Статуті рішення щодо фінансового контролю з боку Президіі УФФК. 

Забезпечення стабільного фінансування УФФК дозволило виплачувати призові спортсменам, які зайняли перших три місця  на чемпіонатах України серед юніорів та дорослих та їх тренерам. 

Виплачується фінансова допомога кращим  спортсменам для підготовки до нового сезону. 

Забезпечується фінансування відряджень суддів із спортсменами на міжнародні змагання. 

Федерацією забезпечується соціальна допомога тим спортсменам, тренерам і суддям, хто її потребує. 

Відновлено контрольні прокати спортсменів перед початком сезону. 

На дату підписання заяви про відставку залишки коштів на рахунку федерації складає 1 114 000 грн. 

Вперше за багато років для популяризації фігурного катання організовано трансляцію чемпіоната України серед дорослих.  Спортсмени збірної команди взяли участь у зйомках українського фільму-казці та новорічному ролику – привітанні. 

Я бажаю усіляких гараздів  Український федераціі фігурного катання і сподіваюсь, що оновлення Президіі та залучення представників регіональних структур надасть поштовху у розвитку фігурного катання в Україні.