13-річний Гліб Смотров з Білої Церкви став чемпіоном України серед юнаків в одиночному катанні. В Одесі, де триває національний чемпіонат серед юнаків та дівчат, він набрав загалом 175.34 балів.

Вигравши короткий прокат, учень Вадима Честаховського довів, що він найсильніший і в довільній програмі, хоча й відкатав свою композицію  під пісню «Unholy war» не без помилок. У першій половині програми Гліб всі елементи виконав на «плюси». Зокрема, чудово стрибнув потрійний лутц+подвійний тулуп, добре впорався з подвійним акселем та потрійним ріттбергером. У подальшому зі стрибкових елементів він успішно виконав потрійний сальхов, але каскади потрійний фліп+ойлер+потрійний сальхов та подвійний аксель+подвійний тулуп судді позначили «мінусами». Не підкорився Глібу й сольний потрійний фліп. За довільну програму фігурист отримав 113.99 балів.

Не все вдалося сьогодні й Матвію Єфименку, який став другим призером чемпіонату – 170.88. Харків’янин включив до своєї програми потрійний аксель. І хоча спроба вийшла поки що невдалою, цей факт додав ваги «сріблу» 12-річного фігуриста, як і чудово виконані каскади потрійний лутц+потрійний тулуп та потрійний фліп+ подвійний тулуп, сольний потрійний лутц. Судді оцінили довільний прокат учня Юлії Білецької у 111.22 балів.  

На третю сходинку п’єдесталу зійшов 14-річний Кирило Лішенко з Києва, який набрав у загальному заліку 165.78 балів. У довільній програмі учень Дмитра Шкідченка та Аріни Кузнєцової став чемпіоном по компонентам, отримавши за художню частину програми найвищу оцінку серед усіх учасників – 63.84. Зі стрибками у нього сьогодні не все склалося, але фігуристу є чим і пишатися, зокрема, каскадом потрійний  фліп+подвійний тулуп, потрійним  ріттбергером.

23 листопада визначаться чемпіони та призери у спортивних танцях на льоду.