Одна з найяскравіших українських танцювальних пар Марія Голубцова/Кіріл Бєлобров презентувала в Києві новий довільний танець, з яким виступатиме в нинішньому сезоні. Своїм прокатом  дует прикрасив відкриття  нової ковзанки на ВДНГ, продемонструвавши глядачам стильну, вишукану програму  з оригінальними елементами, поставлену своїм тренером Марією Тумановською-Чайкою  на музику з кінофільму Мадонни «МИ. Віримо у кохання» (“W.E.”).

 «На жаль, ми не змогли показати наш довільний танець повністю, оскільки льодовий майданчик  тут замалий (56Х26 метрів – авт.). Через це мусили відмовитися від цілого «шматка» програми, інакше доріжка по колу не помістилася б.Тобто практично показали тільки першу частину», – сказав Кіріл Бєлобров у короткому інтерв’ю, яке фігуристи дали нашому сайту.

-Програма надзвичайно цікава за усіма параметрами – вибором музики, постановкою, технічним  контентом, сюжетною лінією…Хто автор ідеї?

Марія. Ми були на міжнародному турнірі в польському Торуні, сиділи разом з Марією Миколаївною (Тумановською-Чайкою-авт.) на трибуні і спостерігали за виступами «дорослих» дуетів. І раптом  пролунала дуже красива музика. Я й сказала:  а чому б не поставити на неї програму?  Якраз на той час у нас не було конкретних ідей, ми ще не знали, чого хочемо. Потім  ще послухали альбом і стали працювати над програмою.

 Кіріл. Музика Абеля Коженьовські до фільму “W.E.” останнім часом стала популярною. Вона звучить лірично, ніжно, якраз у нашому стилі. Щодо сюжету, то у фільмі йдеться про романтичну, чуттєву історію кохання короля  Великобританії Едуарда VIII  та американки Уолліс Сімпсон. Ми ж показуємо її по-своєму. На кожний крок у нас є певна емоція – тут радість, тут сум, тут сльози…Це була ідея нашого тренера  з бальних танців Олексія Мельникова. У програмі дві музичні частини – «Чари» та «Відторгнення».

Який варіант танго обрали для ритм-танцю?

Кіріл. Це один з творів уругвайського співака та композитора Альфредо Сітаросси в сучасній обробці. Друга частина більш різка – ми взяли музику латиноамериканської групи Бахофондо, яка грає у стилі електро-танго. 

Ви не брали участі в контрольних прокатах…Де тренувалися у цей час?

Марія. Разом з Марією Миколаївною упродовж трьох тижнів були на зборі в Берліні. Працювали над програмами, покращували техніку. Багато і з задоволенням працювали з Олегом Рижкіним , який є просто генієм техніки. Увібрали в себе максимум того, чому він нас вчив.

Тобто до етапів юніорської серії ви вже повністю готові?

Марія. В принципі, так. Звичайно, завжди є над чим попрацювати, але змагатися ми готові.

Кіріл.  У цьому сезоні ми стартуємо на п’ятому етапі Гран прі в Остраві, після цього – сьомий етап в Єревані. До стартів  тренуватимемося в Києві.

Людмила Власюк.